sobota, 12 kwietnia 2014

Smoczy Płomień - wrażenia

Zapraszam wszystkich, którzy zakupili już "Smoczy Płomień", do podzielenia się ze mną i innymi odwiedzającymi blog czytelnikami, swoimi przemyśleniami na temat powieści.
Właśnie tu możecie napisać, czy podobała się wam książka i czy takiego zakończenia się spodziewaliście? A także, czy polecilibyście ją swoim znajomym.
Osoby, które nie wiedzą, w jaki sposób nabyć powieść, również mogą się wpisać w komentarzach. Chętnie udzielę informacji.

6 komentarzy:

 1. Oczywiście, ze polecam. Czyta się wspaniale, szybko, płynnie, akcja nieustannie biegnie do przodu. Brak dłużyzn i męczących opisów otoczenia oraz przyrody.
  Autorka pozwala nam za to zajrzeć do umysłu każdego z bohaterów, nawet tych drugo i trzecioplanowych, wczuć się w ich emocje, poznać rozterki.
  Sama historia przepięknie ułożona, czasami wzruszająca, innym razem przerażająca. Zakończenie odrobinę zaskakujące (nie spodziewałam się, że Edwin zostanie tylko wygnany). TO oczywiście romans fantasy, więc na samym końcu mamy ślub i miłość, a sprawiedliwy wojownik zasiada na tronie.
  Gorąco polecam wszystkim, kochającym smoki, elfy, wojowników i wszystko to, co wiąże się w magicznymi krainami.

  OdpowiedzUsuń


 2. Z wielką przyjemnością przeczytałam Twoją powieść "Smoczy płomień". Jestem nią zachwycona. Świetnie ujęłaś zarys historii tej fantastycznej powieści. Bardzo dobrze są zarysowane postacie. Ich charakter odzwierciedla się w ich słowach czy czynach. Masz niesamowitą wyobraźnie, żeby tak świetnie odzwierciedlić i wcielić w życie smoki i inne magiczne postacie Pięknie opisałaś zawiązywanie się miłości pomiędzy Eleną i Arielem i ich dążenie do jej spełnienia. Były łzy radości i smutku. Książka jest napisana pięknym, prostym , zrozumiałym językiem. Czyta się ją z wypiekami na twarzy. Fabuła powieści wciąga czytelnika od pierwszych stron i tak jest do końca. Cały czas trzyma w napięciu. Nie ma żadnych nudnych momentów, wprost przeciwnie , nie można się od niej oderwać. Z czystym sercem wszystkim ją polecam!!!Pozdrawiam, Meg

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawa, niesamowicie wciągająca, trzymająca w napięciu i pełna akcji powieść. Po jej przeczytaniu jestem zachwycona, zazdroszczę wyobraźni i talentu, a jednocześnie jestem dumna, że mam tak zdolną kuzynkę. Z niecierpliwością czekam na kolejne tomy i życzę dalszych sukcesów!
  Polecam wszystkim !

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem świeżo po lekturze i na gorąco powiem, że opowieść mi się podobała. Świat przez Ciebie wykreowany, bohaterowie pierwszo i z dalszych planów pełnokrwiści i wielowymiarowi, sama fabuła wreszcie - wciągająca.
  Umieściłaś w swojej opowieści wszystko, to o czym się dobrze czyta. Intrygi, tajemnice, wielka miłość, magia, ci dobrzy i ci źli, zdrada, wojna.... wszystko to w świecie, gdzie współistnieją:smoki, ludzie, czarodzieje, elfy, wróżki i to, co kto sobie wymarzy. I oczywiście, bo jakże by inaczej ci dobrzy cieszą się zasłużoną nagroą, ci źli zostali ukarani przykładnie.
  Dla mnie najmocniejszą sceną było pożegnanie Edwina z przyjacielem, okazało się, że ten zły, zepsuty do szpiku kości człowiek ma jakieś uczucia - a kara jaka mu wymierzono adekwatna do czynów, bo czego się bał Edwin najbardziej- zapomnienia, - dokładnie to dostał.
  Sporo wątków nie zakończonych, co daje nadzieję, że pracujesz nad kolejna opowieścią z Siódmego Lądu

  OdpowiedzUsuń
 5. witam, byłabym zaintersowana nabyciem pani książki ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Powieść można kupić na stronie RW2010
  http://www.rw2010.pl/go.live.php/PL-H6/przegladaj/SMTAyMQ%3D%3D/smoczy-plomien.html?title=Smoczy%20P%C5%82omie%C5%84

  gorąco polecam

  OdpowiedzUsuń